| fathaaaaaa001 a întrebat:

Va rog ajutati-ma... Nu are rost ce varsta am happy nu am 10 ani sau cat credeti happy sunt adolescenta deja. happy
Eu am stat cu un baiat mai mic ca mine, am stat 9 luni impreuna. Dar ne-am despartit fiind ca noi ne-am sarutat la scoala iar diriga i-a zis la masa lui happy Iar maicasa nu e de acord si l-a certat, la pedepsit si ia interzis sa mai vorbeasca cu mine. Iar atunci noi a trebuit sa ne despartim.
Eu il iubesc enorm, nu il pot scoate din minte. Si el ma iubeste dar a zis ca nu ne mai impacam fiind ca iar afla maicasa.
Ce sa fac? ca nu mai pot eu vreau sa fim din nou impreuna...

Fara raspunsuri ca : uita-l... sau din astea va rog ajutati-ma funda + vot si ce mai vreti voi happy

1 răspuns:
| Sonia090189 a răspuns:

In articolul de pe site-ul asta cred ca e raspunsul tau : http://specialromania.com/romanian-girls/