| fathaaaaaa001 a întrebat:

Va rog ajutati-ma... Nu are rost ce varsta am happy nu am 10 ani sau cat credeti happy sunt adolescenta deja. happy
Eu am stat cu un baiat mai mic ca mine, am stat 9 luni impreuna. Dar ne-am despartit fiind ca noi ne-am sarutat la scoala iar diriga i-a zis la masa lui happy Iar maicasa nu e de acord si l-a certat, la pedepsit si ia interzis sa mai vorbeasca cu mine. Iar atunci noi a trebuit sa ne despartim.
Eu il iubesc enorm, nu il pot scoate din minte. Si el ma iubeste dar a zis ca nu ne mai impacam fiind ca iar afla maicasa.
Ce sa fac? ca nu mai pot eu vreau sa fim din nou impreuna...

Fara raspunsuri ca : uita-l... sau din astea va rog ajutati-ma funda + vot si ce mai vreti voi happy
Va rogg cat mai multe sfaturii... voi ce ati face... Eu nu pot sa imi iau gandul de la el

Răspuns Câştigător
| 5a a răspuns:

Ganditi amandoi foarte prost, voi puteti sa tineti legatura prin telefon, messenger, facebook, skype, va puteti intalni in weekend prin parc, la o terasa, sau poate la un club. Nu trebuie sa afle mama ta sau mama baiatului ca voi va intalniti, nu trebuie sa afle dirigina, va puteti intalni chiar si in fata scolii care este problema? Daca voi va iubiti asta este, nu trebuie si nici nu poate nimeni sa va desparta, voi sunteti despartiti doar practic vorbind, dar voi va ganditi unu la altu.
De exemplu Sambata, Duminica iesi afara, cheama-l si pe el, el nu trebuie sa le puna parintilor ca te intalnesti cu tine, poate sa spuna ca merge afara cu prietenii, ce crezi ca o sa iasa afara maicasa sa-l caute pe drumuri sa vada ca e cu tine? Sau vine diriginta sa vada daca voi va mai intalniti? E absurd, voi va puteti intalni fara sa va vada x sau z si chiar daca va vede nu inteleg care e problema lor.
Acum maicasa de ce nu-l lasa? E si putin dusa, baiatul are o anumita varsta, de ce sa nu aiba o prietena? Ai mei ma cearta ca eu nu vreau sa ies din casa ca sa cunosc mai multe fete, sa fac lipeala cu una cu alta.
Nu stiu ce sa spun dar la mine lucrurile stau alt fel, adica parintii mei gandesc diferint chiar daca au prin si eu comunismul si tot tacamul.
Deci voi va puteti intalni, nu va verifica nimeni din satelit sa vada daca x cu z se saruta sau vorbesc pe messenger, hai mai ce naiba chiar asa ganditi?

2 răspunsuri:
| Sonia090189 a răspuns:

Vezi aici...http://specialromania.com/romanian-girls/

cred ca asta cauti

| fathaaaaaa001 explică:

Russia Power... asta am zis si eu. dar lui e frica... sti si poate vad alti oameni si aia merg la masa. sau vad chiar copci si merg la maicasa sa ne spuna happy