| Daydream a întrebat:

Va rog cititi! Diriga noastra a inventat un joc si anume ca extragem dintr-o caciula un nume din clasa si noi suntem 'ingerasul' acelei persoane si evident ca acea persoana nu trebuie sa afle cine e ingerasul lui/ei si trebuie sa-i lasam mici atentii pe banca sau in ghiozdan fara sa-si dea seama! Nu am facut inca extragerea(o facem sapt viitoare), dar va rog sa-mi dati niste idei de cadouri mici! Si inca ceva:in ultima zi inainte de vacanta de Craciun trebuie sa aducem un cadou mai mare! Idei? Funda!
P.S multumesc tuturor celor care au citit!

7 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Ciocolata
o carte un cd de care nu mai ai nevoie

| Daydream explică (pentru thalyslly):

Ma refeream la ce pot sa cumpar!

| thalyslly a răspuns (pentru Daydream):

Pai la fete cercei,bratari ( nu foarte scumpe ),cosmetice, pixuri funny
iar la baieti brichete funny,
sau cani, pixuri cu mesaje gen cel mai ok, morocanos coleg, etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu anul trecut am dat o pereche de cercei si un inel. Asta ai putea sa dai si tu, iar daca e baiat, un tricou, fular ceva.

| JustSolutions a răspuns:

Foarte tare ideea oficum daca este baiat ii dai la inceout o carte de joc cu un citat ceva scris si la sfarsit ii iei o minge sau un ceas iar daca este fata incepi cu un fruct si termini cu un animal de plus sau o esarfa

| Daydream explică (pentru JustSolutions):

De unde iau cartea de joc cu citat?

| JustSolutions a răspuns (pentru Daydream):

Poi cauti pe un site de citate ceva ce I s-ar potrivi apoi il scrii cu markerul pe o carte de joc care crezi ca il reprezinta oricum este doar o idee apropo voi cum bagati cadourile sa nu va vada?