| Dianaㄨ a întrebat:

VA ROG CITITI!
In primul rand, buna!
Caut un baiat / fata INTELIGENT/A care sa ma ajute sa facem impreuna un blog gen campanie prin care sa prevenim pierderea virginitatii inainte de pierderea dintilor! Va rog cat mai multa seriozitate si implicare, daca se poate.
M-am saturat sa vad copile la 13 ani care isi incep viata sexuala si as dori din tot sufletul sa pot face ceva, macar sa le indrum catre educatia sexuala cuvenita!
Multumesc anticipat!

16 răspunsuri:
| silvia94 a răspuns:

Si pe mine...chiar aseara i-am raspuns unei fete de 15 ani care nu stia ce sa faca, sa isi inceapa viata sociaola sau nu...asta este id meu:silviu_tza94

| Dianaㄨ explică (pentru silvia94):

Spune-mi te rog cati ani ai, de unde si trimite-mi un mesaj cu ID tau.

| silvia94 a răspuns (pentru Dianaㄨ):

18 ani, Braila, id este silviu_tza94

| Darkmagic a răspuns:

happy...
Da-mi si mie un semn la id-ul de skype Blueelectric1, DUPA ce ai facut blogul. Vreau sa vad cum e "lucrat", cum ai decis sa-l structurezi, si in functie de asta, "I'm IN", sau...nu. happy

P.S. Scuze, eu nu folosesc Y.mess.

Succes. happy

| Dianaㄨ explică (pentru Darkmagic):

Adica dupa ce e treaba facuta de noi, o sa te bagi si tu putin in seama. Multumesc de idee, dar, ori o iei cu noi de la 0 ori nu te bagi in nimic. Poti deveni activist social si poti scoate bani din asta!

| Darkmagic a răspuns (pentru Dianaㄨ):

happy Pai poate treaba facuta de voi o sa se transforme intr-un loc de socializare unde vor intra neni doar ca sa "vaneze" pustoaicele de 13 ani pe care incercati sa le protejati. Sunt mii de cazuri de acest gen, un asemenea "blog" trebuie sa semene a chestiune medicala, ca sa impiedice "istetii" sa se bage in seama. Cati dintre respondentii de mai sus au studii de psihologie nu mai intreb. happy
Poti sa ma crezi ca eu NU ma "bag in seama" cu nimeni, si cred ca am destui bani ca sa nu traiesc, amaratul de mine, din meseria de activist social. happy

Din nou, bafta in demersul tau.

| Dianaㄨ explică (pentru Darkmagic):

Iti dai seama ca n-o sa fie in niciun caz ceva unde noi sa le expunem pedofililor fete.

| Axz_axn_1978 a răspuns (pentru Dianaㄨ):

O idee buna, te rog fa si o pagina pe facebook..mergi pe ideea ta deoarece multe nu au habar de ele, nu sunt educate, provin din medii sarace..bafta,sa imi dai si mie pagina de facebook deoarece te pot ajutahappy

| Dianaㄨ explică (pentru Axz_axn_1978):

Daca vrei sa ma ajuti sa facem o pagina de facebook, spune-mi sa-ti las mesaj cu ID-ul si vorbim diseara!happy

| Dianaㄨ explică (pentru Darkmagic):

Te poti uita si ne poti ajuta, cam asa arata finalul :
http://educatiasexuala.ucoz.ro
Nu au unde si cum sa " agate" tipele :)

| 1Mihai1 a răspuns:

Foarte bună ideea ta! Te felicit!
Aş vrea să te ajut : first.cop90@yahoo.com

| Dianaㄨ explică (pentru 1Mihai1):

Ar fi bine totusi, Mihai, sa-mi dai si acceptul.

| Dianaㄨ explică:

Va multumesc ca ati raspuns la apel, vedeti ca am un ID mai ciudat, nu va speriati, imi cer scuze happy Am fost si eu imatura la vremea mealaughing

| Dianaㄨ explică:

V-am dat ADD amandurora.

| LDDy a răspuns:

M-ar interesabig grin

| Dianaㄨ explică (pentru LDDy):

Spune-mi te rog cati ani ai, de unde esti si daca esti baiat sau fata si trimite-mi un mesaj cu ID tau.