| MissDi a întrebat:

Va rog sa imi raspundeti .Buna.Revin.Este la fel ca asta iarna numai ca atunci inteleg : era frig.Dar acum.e vara, e cald. Menstruatia mea este as putea spune ca la fel ca in iarna ...nici chiar asa.In iarna daca ma sculam de pe scaun ma patam imediat destul de tare.Acum patez noptea (la fel si asta iarna) si am patat si aseara. absorbante nu prea mai am si nu mai am banii sa cumpar altele... Dar nu asta e important big grine ce este menstruatia asa in timpul verii? Eu asta nu pot intelege si cum fac sa nu mai patez? Si cu ce se iau petele de sange?(ma refer aici la detergenti). Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Pui Vanish pe pata-fara sa uzi lenjeria, astepti 10 minute si apoi o speli.

5 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Daca lenjeria e alba pui Ace pe ea si lasi un pic sa se duca pata apoi speli.E posibil sa fi racit.Organismul reactioneaza diferit in momente diferite.Nu functionam ca un calculator. Poate fi raceala, dereglare hormonala.

| MissDi explică (pentru ElenaSA):

E galbena.

| MissDi explică (pentru ElenaSA):

Pot sa te intreb cati ani ai?

| ElenaSA a răspuns (pentru MissDi):

Pui Vanish pe pata-fara sa uzi lenjeria, astepti 10 minute si apoi o speli.

| ElenaSA a răspuns:

Am triplul varstei tale.Sa fii sanatoasa!