| Passatb4 a întrebat:

Ne-am despartit acum 3 luni si inca o mai iubesc foarte mult numai pe ea aseara am visato cum imi scria mesaje sane impacam si ar vrea sa fim din nou impreuna poate sa insemne ceva? mai am visuri cu ea cind dau sa o sarut si ma refuza dar totusi ne sarutam in vis si parca simt acel saut
va rog ajutati-ma nu stiu ce sa mai fac si ce sa mai cred ofer funda

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Vise placate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aseara am visat serpi si parca i-am si simtit. Bine ca nu sunt prost si inteleg ca visele nu au treaba cu realitatea.

| StalkerSoul a răspuns:

Numai crede in vise, ti-e dor de ea se vede, de asta te gandesti la ea si iti apare si in vise, trebuie sa renunti la ideea asta. asta e n-a fost sa fie, nu fi trist, va fi bine, chiar daca acum te simti posomorat, timpul le rezolva pe toate, take carehappy

| Waffen18 a răspuns:

Visul nu spune mereu realitatea prietene... in astea 3 luni poate si-a gasit pe altcineva, sau poate isi face ochi dulci cu altul! eu zic totusi sa incerci sa-i spui printr-un mesaj daca n-ai curaj fata in fata ceea ce simti inca pentru ea, nu e nimic de pierdut!

| Passatb4 explică (pentru Waffen18):

Si cum s-o fac asta? parca mie teama sa nu-mi fac ie rau ca ea no sa vrea sane impacam din nou dar eu o iubesc nespus de mult si tin inca la ea poti sama juti cu niste mesaje ce simt pentru ea sau altceva fiidnca numai stiu ce sa fac te rog foartemult iti dau funda
dar te rog seriozitate

| Waffen18 a răspuns (pentru Passatb4):

Omule, eu nu iti raspund pentru funda, te duci si ii scrii un mesaj ca inca o mai iubesti, daca zice " nu " asta e, n-ai ce face

| tania2000 a răspuns:

Spune-i că încă mai ţii la ea... fii sincer. Cu siguranţă o să aprecieze asta.