| Lori1313 a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie cum fac sa recapat o pagina pentru ca prietenei mele i s-a furat pagina si sa chinuit foarte mult pentru ea. Stiu cum e ca si eu am si dupa atata timp. Va rog ajutati-ma vreau un raspuns repede va roog. Dau funda! Repede va rog.

8 răspunsuri:
| MicutzaRuxi a răspuns:

In ce sens a pierdut-o? Banuiesc ca pe facebook.

| Lori1313 explică (pentru MicutzaRuxi):

Mdaa... o fata (nesimtita) i-a furato.

| Lori1313 explică (pentru MicutzaRuxi):

Crezi ca poti sa ma ajuti ca sa-i spun te rog

| PisicutzaCuTupeu a răspuns (pentru Lori1313):

Si mie impreuna cu prietena mea ni s-a intamplat. Din nefericire nu o mai poate recupera, odata ce a pus admine necunoscute si neserioase.

| Lori1313 explică (pentru PisicutzaCuTupeu):

Mda... ai dreptate da oricum ea zice ca o da doar daca ii facem paginii ei 2000 de like's

| Lori1313 explică (pentru PisicutzaCuTupeu):

200 vroiam sa zic scuze

| MicutzaRuxi a răspuns (pentru Lori1313):

Hmm. Pai ca sa umbli la setarile de la contul tau de facebook, nu rezolvi nimic. Ai putea tu, cu contul tau, daca n-ai vorbit niciodata cu fata aia, sa ceri sa fii administrator la pagina pe care vreti s-o recuperati, apoi sa-i dai block si sa-i returnezi pagina prietenei. Poti sa o faci tu, altcineva sau chiar si prietena ta de pe un alt cont.

| MicutzaRuxi a răspuns:

Bine, odata ajunsa admina trebuie sa le blochezi pe toate celelalte. Intr-un fel..trebuie s-o "furati" inapoi :p si sa aveti grija in cine mai aveti incredere pe viitor