| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa-i fac prietenei mele un cont pe TPU! Cum ii fac cont?/Ajutati-ma repede!

Răspuns Câştigător
| Needle a răspuns:

1.dai log out la contul tau
2.acolo la datele e logare jos scrie "nu am cont", dai acolo
3.iti apare o lista cu spatii pe care trebuie sa le completezi
4. Dupa ce ai completat dai creeaza cont SI GATA tongue
Ii dai datele si parola si are cont tongue
FUNDA?

2 răspunsuri:
| DudaYeah a răspuns:

Exact asa cum ti-ai facut si tu numai ca trebuie sa ii pui adresa ei de e-mail si numele cu care va figura pe TPU pe care si-l doreste

| coolboy_1648 a răspuns:

Simplu, trebuie sai stii adresa de e-mail si, intri pe TPU dai "nu am cont" si gata, de aici te descurci tu, cu username, parole si celelalte... funda in kz ca te-am ajutat