| anonima97 a întrebat:

Hei, va rog ajutati-ma dau funda, vreau sa ii i-au ceva prietenei mele cele mai bune de craciun, dar nu stiu ce, va rog ajutati-ma repede, mai am doua zile in care am timp liber pentru asa ceva... funda

3 răspunsuri:
| danyelos78 a răspuns:

Ceva Ciocolata + ceva chestie care sa o poata pastrawinking FUNDA? ( d=ce poate pastra : o cana cu numele ei., ceva brelog etc... SAu daca vrei ceva mai sofisticat o pereche dee pantofi cu toc, niste colanti o caciulita de asta de rocker cum sae poarta acumwinking

| dya16 a răspuns (pentru danyelos78):

Ai putea ca ii ei o cutie pentru bijuterii sa chiar bijuterii(poate chiar hand-made) sau ceva produse de cosmetice(parfumuri farduri) sau ceva poate facut chiar de tine sau ceva gen cornite de ren cociulita de mos Craciun ai de unde alege

| iuliasatmari a răspuns:

Pai daca e prietena ta cea mai buna cred ca ii sti gusturile.cred ca ar prefera ceva mai buna simbolic.de ce nu ii daruiesti o bratara cu inscriptionat pe ea.best friend.sau o perinuta cu poza voastra.tongue