| Name_3685 a întrebat:

Vai deci aseara pe la vreo 10 jum eram si eu la pc, pe mess.Vn tata un pic baut si incepe sa`mi zica sa stig pc ca o sa ma doara ochii ca am stat toata ziua cu nasu` in el(nu este adev, intrasem pe la vreo 7 seara), deci ma enerveaza, imi zice tot timpu` tigank, ca am parul ca al unei tiganci, la pc nu ma lasa f mult...altii stau pana la 3 noaptea si nu le zic nimic arintii lor... ce as putea face sa ma lase mai mult la pccrying

2 răspunsuri:
| myha a răspuns:

Nici pe mine nu ma lasa atat de mult, dar o face pentru sanatatea ta. Se spune ca omul la bautura spune adevarullaughing.
Chiar cred ca are dreptate. Si mie tata imi spune acelasi lucru, si chiar daca ma enervez sunt convinsa ca are dreptate.
Incearca sa stai intr-un numa rezonabil de ore.
Nu pana asa tarziu. Poate de la 5 pana la 8 si jumatate cam asa.
Esti intr-o familie diferita de ' ceilalti' asa ca nu privi dincolo de casa ta. Nu stii ce probleme are omul cand inchide usa la el in casa.
:*

| TeddyAn a răspuns:

Pai, e ceva ce poti face? incearca sa vorbesti cu mama ta despre asta