| Alisia12 a întrebat:

Vinde cineva puiuti de catei in Iasi? de ex:Yorkshire Terrier sau bichon, chiuaua sau alte rase mici. si puii sa aiba pana in 6 saptamani.
Daca aveti sau daca cunoasteti pe cineva imi puteti da mesaj la adresa de email alicerusu14@yahoo.com. mesajul trebuie sa contina si poze. Pretul pana in 150 de lei
P.S: imi puteti lasa mesaj si aici in comentariu cu: da si rasa cainelui. chiar imi doresc foarte mult un catel.

2 răspunsuri:
| Alisia12 explică:

Pai da fb lui

| Bestia98 a răspuns (pentru Alisia12):

Nu stiu exact cum il are dar il intreb si iti spun