| Alisia12 a întrebat:

Vinde cineva puiuti de catei in Iasi? de ex:Yorkshire Terrier sau bichon, chiuaua sau alte rase mici. si puii sa aiba pana in 6 saptamani.

Daca aveti sau daca cunoasteti pe cineva imi puteti da mesaj la adresa de email alicerusu14@yahoo.com. mesajul trebuie sa contina si poze. Pretul pana in 150 de lei

P.S: imi puteti lasa mesaj si aici in comentariu cu: da si rasa cainelui. chiar imi doresc foarte mult un catel... Funda

3 răspunsuri:
| Ademira a răspuns:

De ce iei caine pana in 6 saptamani? E cea mai mare prostie. Cainii trebuie in mod normal sa stea langa mama 3 luni. Macar la 2 saptamani sa il iei. Mama isi invata puii anumite chestii, nu e degeaba. Un pui luat devreme de langa mama e foarte posibil sa aiba mari probleme comportamentale mai incolo.

| Ademira a răspuns:

2 luni*

| Timofte_Ameline_1995 a răspuns:

Eu mi-am luat săptămâna trecută un pui de bichon maltez însă am dat 200 de lei. Mai jos ai adresa de fb a băiatului de unde l-am luat eu poate îţi face reducere. Vorbeşte cu el.

https://www.facebook.com/ionel.branzei?fref=ts