| anonim_4396 a întrebat:

Vine sfarsitul lumii in 2012 ce vreti sa faceti pana atunci? Eu vreau sa ma duc in Barcelona love struck, sa vad stadionul Camp Nou etc...

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Tu chiarcrezi că vine sfârşitul lumii? laughing vai de aia care cred asa ceva, pentru că doar DUMNEZEU ştie când va veni, nu nu ştiu ce om distrus! şi eu vreau să zboir oe marte dar mai am 50 ani la dispoziţie până o să mor! Dăă

| mortallx a răspuns:

Vine prostia in capul vostru...

| Miranda29 a răspuns:

Ziceam si eu asa laughingEvident ca nu vine sfarsitul lumii

| AbstractGreen a răspuns:

Sa ma duc pe marte sa joc poker cu martienii si apoi cu banii castigati o conving pe tanti cometa sa nu mai bata pamantu ca doare. Nici macar nu ai studiat sa vezi daca vine sau nu, ti-a zis pseudo expertu de la otv ca vezi doamne un popor de acum jdemii de ani o facut, o dres, si in 2012 vine sfarsitu.