| Pantera2012 a întrebat:

Mai sunt 12 luni pina la Sfarsitul Lumii adica pe 21 Decembrie 2012 ce vreti sa faceti pina atuncia eu ma cultivez cu putina muzica rock pina atuncia dar vreau sa stiu de la voi cu ce va cultivati pina atuncia?

16 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Nu mai sunt 12 luni mai sunt cam 9 și ceva.
Oricum, în 10 luni am destule de făcut, mult mai multe decât aș putea să scriu aici.

| Trinitas a răspuns:

Http://cache.ohinternet.com/......cepalm.jpg

Pana-n decembrie mai sunt 9 luni.

| Woodenpints91 a răspuns:

Învaţă să calculezi.

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Mai bine te-ai cultiva cu putina matematica si lb. romana, incult obraznic! asa zici tu : ca mai sunt 12 luni pana in dec 2012! permite-mi sa-ti spun ca proasta puta a fost la cu*ul maica-tii atunci cand te-a facut pe tine! din textul ala al tau mizer chiar ca nu inteleg mai nimic dar reusesc sa trag totusi concluzia ca esti stupid de dai in gropi!

| eandopuncttk a răspuns:

Rock/bere/votca/vin/tigari si durere in **** happy
prea simplu

| eandopuncttk a răspuns:

Acus apare ema si te pune sa te pocaiesti laughing

| SadBoyForever a răspuns:

Merg prin baruri, joc fifa, ascult muzica, in general intru pe internet si imi b*g p*l@ in el de sfarsit al lumii rolling on the floor!

| LNK a răspuns:

Eu cultiv rosii.
Adrenalina la maxim.

| Thunder a răspuns:

Singurul mod de a afla care e sfarsitul lumii e acela de a ne autodistruge singuri. Restul sunt doar aberatii si sustineri nefondate.

| GabiiHaș a răspuns:

Sfarsitul lumii nimeni nu-l stie.Nici Isus Cristos nu stie.Doar bunul Dumnezeu stie lucrul acesta.Deci nu crede ce spun alti oameni pe strada sau pe net.

| trolololo a răspuns (pentru GabiiHaș):

Evident, e atât de bun încât ne va extermina pe toți. Pare normal și logic.

| GabiiHaș a răspuns (pentru trolololo):

Extermina?! in ce sens?! scopul lui e sa ne salveze.sa ne aibe alaturi de el.sa ne daruiasca acea fericire pe care nici un om nu-i capabil sa-l simta pe pamant.

| Elektro a răspuns:

NU e sfarsitul lumii pe 21 decembrie...

| Pantera2012 explică (pentru Elektro):

Da de unde stii tu ai tu secretele Americaniilor despre Sfarsitu Lumii aia nu vor sa spuna adevaru de aia spune ca sa nu ne panicam ca nu vine Sfarsitu Lumii si dupa ce stam asa linistitii pina pe 21 Decembrie 2012 dupa aia pe 21 Decembrie 2012 facem Bum si la revedere Omenire

| romanyta a răspuns:

Nici Isus Hristos nu stie cind va fi sfirsitul lumii si nici nu trebuie sa credeti ca stiti cind va fi caci doar nimeni din lume nu stie daca zici ca stii cind e firsitul lumii asta inseamna ca esti mai presus decit Isus Hristor caci tu stii cind va fi sfirsitul lumii iar el nu.

| kary5445 a răspuns:

Cu internet
funda?