| FocusMood a întrebat:

Voi ce faceti atunci cand sunteti ascultati la scoala si aveti emotii, la ce va ganditi ca sa scapati de ele? Eu cand aud ca mi se striga numele incep sa tremur si nu mai pot sa vorbesc. Nu imi este frica de nota... cred ca mi-e frica sa nu spun ceva si sa ma fac de ras. Da stiu, sunt timid, trebuie sa ma duc la psiholog, dar vreau alta solutie. Si inca ceva, peste cateva saptamani trebuie sa prezint ceva in fata clasei si nu stiu ce sa ma fac straight face

5 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Daca ai invatat calumea nu ai cum sa ai emotii-te comporti asa pentru ca nu esti sigur pe tine -Manca materia sa sa vezi atunci -Eu ma luam si cu profii uneori daca, consideram ca nu au dreptate. Poate e prea mult dar totusi!

| Vans a răspuns:

Eram şi eu aşa, dar acum 2-3 ani.
Nu ştiu, acum nu mi-e ruşine de ce crede profesorul.Mi se rupe de ălea 33 de feţe care mă privesc. Când răspund şi sunt sigură pe mine nu văd de ce aş fi timidă, iar când îmi exprim punctul de vedere nici atât.Nu-mi pasă dacă nu le convine profesorilor, nu o să mă intimideze doar pentru că ridică tonu' la mine.am dreptul la exprimare liberă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am emoţii.

| ANONIMANONIMI a răspuns:

Buna! Cati ani ani? incearca sa te uiti doar la o anumita persoana cand prezinti si iti va trece frica.sau imagineaza -ti ca toata lumea e dezbracata, si numai tu esti imbracat.Va merge ai sa vezi, Bafta!

| ctaly a răspuns:

Cand esti ascultat gandeste-te ca nu esti nici primul nici ultimul care poate gresii