| PolishJew a întrebat:

Voi ce faceti cand sunteti plictisiti si nu aveti cu cine vorbi sau juca ceva?

9 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Eu cand sunt plictisit, de obicei, ascult muzica, urmaresc rezumate sau meciuri intregi de tenis, invat sau ma joc darts (e distractiv si singur).

| PolishJew explică (pentru AFR81):

Mdea... muzica ascult si eu dar parca tot nu e de ajuns...
De uitat pe YT sau filme mai stiu eu n-am chef...
De jucat singur nu ma joc e prea liniste...

| corbulalbrosu a răspuns:

Mai nou mi-am testat cunostintele pe QUIZ TPU. Ai putea s-o faci si tu.

| neutrino a răspuns:

La mine este ceva mai simplu: vorbesc cu cineva sau joc ceva numai atunci cand ma plictisesc.

| RainmakerX a răspuns:

Scriu povesti, ma uit la anime-uri, citesc ceva sau joc baschet de unul singur(mai rar).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dorm.

| Cristinaaa57 a răspuns:

Ascult muzica

| justadream94 a răspuns:

Citesc,fac sport sau mananc laughing

| Annaysa a răspuns:

Eu ascult muzica, ma plimb, citesc diverse carti etc