| CopilașTembel a întrebat:

Voi ce mancati cand sunteti pe fuga? Eu mananc Maggi Fidelicios cu gust de pui love struck.

Răspuns Câştigător
| LukaVocaloid a răspuns:

Eu mananc supa rolton sau chipsuri sau iaurt cu cerale activia de dimineata sau cremosso cu ciocolata etc big grin

5 răspunsuri:
| WweEdge a răspuns:

E cam nesanatoasa acea mancare. Ai grija?!

| MonkeyBoss a răspuns:

Bietul de tine, te fugareste chiar si cand mananci? laughing

| CopilașTembel explică (pentru MonkeyBoss):

Cand sunteti pe fuga - cand va grabiti sa ajungeti undeva.Cred ca nu esti mai destept decat maimuta din avatarul tau laughing

| MonkeyBoss a răspuns (pentru CopilașTembel):

Bietul borac, nu degeaba si-a spus Copilas Tembel laughing Daca nu esti capabil sa intelegi o gluma, mai baga doua ture de bloc sa-ti faci pofta de mancare! Spor!

| CopilașTembel explică (pentru MonkeyBoss):

Bietul de tine ca nici tu nu intelegi de gluma.laughingAm priceput ca e gluma, dar se vede ca tu nu...