| ELEMENT3110 a întrebat:

Voi ce scuze folositi la scoala ca nu v-ati facut tema intreaga?

Răspuns Câştigător
| pufipuf a răspuns:

Paaaai.
Ca sa para asa, adevarat si ca, chiar iti pare rau ca n-ai reusit sa termini, te duci inaintea orei la cancelarie si inventezi o scuza gen " am fost plecat nu stiu unde... " sau " mi-a fost rau, am fost racit. " sau pur si simplu te scuzi ca nu ai stiut tema happy.
Si eu trebuie sa pregatesc cateva scuze bune pentru maine laughing ( am chimie, algebra, geometrie, biologie, fizica... )
Bafta! happy

| ELEMENT3110 explică (pentru pufipuf):

De fapt chiar am fost racit si lovit in ambele palme, genunchi si coate tare rau cat mi se vedea carnea... sad si inca le am... Mersi

28 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Rareori îmi fac temele întregi. Le spun profesorilor că nu am știut să fac mai mult.

| Ibrahimovic a răspuns:

"Am incercat, dar n-am mai stiu mai departe!"

| Niiiicu a răspuns:

Ori ca nu am stiut ori ca nu am caietu'big grin

| DedeeAndreea a răspuns:

Bună. Ehh, depinde laughing Eu zic că m-am simţit rău cu o seară înainte, sau zic că nu mi-am notat...Mai zic şi că n-am copiat bine de pe tablă sau n-am auzit bine când a dictat profesorul respectiv tema...Sunt mai multe variante. Poţi spune şi că ai lipsit de la oră, sau că ai întrebat un coleg şi ţi-a dat tema greşit.
Sper că te-am ajutat!

| FlooPp a răspuns:

1.Nu am avut timp
2.Am fost in vizita la o ruda
3.Nu a mai fost curent.
4.Am uitat caietul
5.Nu am mai avut cu ce sa scriu
6.Nu am stiut mai departe
7.Nu m-am simtit bine.

| Loveyourself a răspuns:

De obicei spun ca nu am stiut mai departe, sau ca n-am caietulwinking

| food23 a răspuns:

1. nu te-ai simtit bine.
2. ai sunat un coleg si nu ti-a dat toata tema.
3. nu ai mai stiut dupa.
4. nu ai inteles in clasa cum se face.
etc.

| Cristi7Cristinel a răspuns:

1)Domn' profesor, va rog frumos sa ma scuzati dar mi-a mancat cainele teme laughing
2) Domn' profesor, va rog frumos sa ma scuzati dar nu am facut ex... deoarece nu am stiut cum / nu aveam pagina (rupi pagina din carte/culegere)
3)Domn' profesor va rog frumos sa ma scuzati dar mi-am uitat caietul de teme acasa (cand il am in geanta), promit ca daca viitoare nu se va mai intampla.
4)Domn' profesor va rog frumos sa ma scuzati dar exercitiul meu din carte/culegere este diferit de cel a colegului (asta pentru atunci cand ai facut alt ex)
5)Domn' profesor va rog frumos sa ma scuzati dar mama/bunica a avut niste probleme de sanatate iar eu am stat toata noaptea si am inghrijito laughing (stiu uni ar zice ca nu merge dar la mine a mers)
6)Domn' profesor va rog frumos sa ma scuzati dar am facut laba aseara si mi-a cazut toata sperma pe caiet si carte/culegere si nu am putut citi ex-ul

Ex = exercitiu

FUNDA?

| Niiiicu a răspuns (pentru Cristi7Cristinel):

=rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor3sti nebun fraterolling on the floorlaughing

| Cristi7Cristinel a răspuns (pentru Niiiicu):

A 6-ea e cea mai tare

| ELEMENT3110 explică (pentru Niiiicu):

Mersi! Sa sti ca nici nu a observat! Sunt singuru care nu a facut cele 120 de pagini si nu a observat =]].

| Niiiicu a răspuns (pentru Cristi7Cristinel):

Clarlaughing)

| Niiiicu a răspuns (pentru ELEMENT3110):

Ce tare, norocosulehappy

| ELEMENT3110 explică (pentru Niiiicu):

Mi-a mers la 3 teme laughing

| Niiiicu a răspuns (pentru ELEMENT3110):

E binelaughing inseamna ca mai merge la multe

| ELEMENT3110 explică (pentru Niiiicu):

Sper happy big grin rolling on the floor

| Niiiicu a răspuns (pentru ELEMENT3110):

Asalaughinghappy

| ELEMENT3110 explică (pentru Niiiicu):

Ma intreb daca merge si la engleza sau franceza laughing

| Niiiicu a răspuns (pentru ELEMENT3110):

Incearca sa vezilaughing

| ELEMENT3110 explică (pentru Niiiicu):

Mearsa la engleza si la franceza nici nu se uita laughing

| Niiiicu a răspuns (pentru ELEMENT3110):

Ai mult noroc nepoatelaughing))

| ELEMENT3110 explică (pentru Niiiicu):

Pentru maine sper sa am noroc sa nu ma asculte la Franceza si la Tehnologie! happy happy rolling on the floor

| Niiiicu a răspuns (pentru ELEMENT3110):

Baftawinkinglaughingce cls esti?whistling

| ELEMENT3110 explică (pentru Niiiicu):

6-A big grin

| Niiiicu a răspuns (pentru ELEMENT3110):

Ooooho succes

| ELEMENT3110 explică (pentru Niiiicu):

Franceza sigur ma omorara de poate imi da cu cartea in cap laughing.La Tehnologie ma astept la orice. laughing Deci sunt MORT sad

| Niiiicu a răspuns (pentru ELEMENT3110):

Naspalaughing