| Merishoor a întrebat:

Ce va doriti de mosssssi Craciun
Multe raspunsuri

Răspuns Câştigător
| NoNameJunior a răspuns:

Probabil,unii zic:
,, Mos Craciun nu exista!,,
eu cred ca a existat odată un om foarte bun cu copii şi le facea cadouri.de cand el a murit, partintii dau cadorui copiilor în numele moşului.eu acum nu spun ca (,)cred în persoana lui.dar cred în spiritul lui!
aşa, eu de Craciun îmi doresc un telefon nou si caţelul meu sa fie mai bland.el este rău, ne muşca si imi odresc sa se schimbe.deci am 2 dorinţe.1-un telefon 2-blandeţea cainelui meu.
tu ce îti doresti?

| Merishoor explică (pentru NoNameJunior):

Nu stiu
Tata mi-a zis sa aleg ceas de mana sau telefon si nu prea as vrea, eu vreau ceva mai folositor decat atat

| NoNameJunior a răspuns (pentru Merishoor):

Bravo!

| zdrangoi a răspuns (pentru NoNameJunior):

Frumos !

| NoNameJunior a răspuns (pentru zdrangoi):

Tu ce crezi? exista sau nu?

| zdrangoi a răspuns (pentru NoNameJunior):

E prea frumos iarna cu zapada,bradut,globuri,semineu,caldura in casa si in suflet,prieteni,sarmale, cozonac, vin ca Mos Craciun sa nu existe.

| NoNameJunior a răspuns (pentru zdrangoi):

happy
Este adevărat!

26 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Sa primesc un telefon pentru ca nu i-am mai auzit vocea de 3 ani

| Daria a răspuns:

Nu-mi doresc nimic de "mosi".In schimb de Mos Craciun imi doresc un Iphone.batting eyelashesAsta daca imi iese media generala mai mare de 9.20, asa cum mi-am planificat la inceputul anuluilaughing.

| shadovv a răspuns:

Lumina.

| Eღilia62 a răspuns:

Sa fiu cu baiatul pe care il plac.Atat.

| ANAHsneaman a răspuns:

Un laptop

| TrendyHedgehog a răspuns:

Eu nu mai am 5 ani sa vreau jucarii.De craciun imi doresc un smartphone si de vreo 2 luni imi implor parintii sa imi ia.Acum sa vedem daca am fost sau nu cuminte big grin

| TrendyHedgehog a răspuns:

Nu mai sunt la varsta la care sa imi doresc jucarii de craciun.Eu as vrea sa primesc un smartphone de craciun.De vreo 2 luni imi implor parintii sa imi ia dar acum sa vedem cat de cuminte am fost...big grin

| Seby80 a răspuns:

Un Alienware Aurora :X

| Seby80 a răspuns:

Un Alienware Aurora :X :X

| BellaSomerhalder a răspuns:

Imi doresc propriu meu Ian Somerhalder. Da, stiu, nu-l voi avea niciodata, el este nepretuit si este numai al Ninei Dobrev.

| Michael54654654 a răspuns:

Un PS3 mi-as dori, Sanatate si bucurie!

| SiminaSalvadore a răspuns:

Cizme,manusi,tricouri,veste,helanci,blugi,funde,un caine...

| Fatalbiscuit a răspuns:

Sa ma impac cu o prietena cu care m-am certat recent si aceasta sa isi dea seama " relatia " pe care o are cu " prietenul " ei din alba care este mai mare cu 10 ani ( ea are 14 si e din Galati ) este o prostie.

| CineTeCrezi a răspuns:

Bani sau un xbox360 kinect

| KittyKa a răspuns:

Hmmm. Sanatate, noroc si scoala vietii! Cred ca astea sunt cele mai importante in viatawinking

| WldWld a răspuns:

Chitara bass gibsonhee hee

| Merishoor explică:

Ms pentru raspunsuri

| Casutanta a răspuns:

Pai ar fi un dar frumos sa ma pun cu fata care o plac si sanatate

| ownuoana a răspuns:

Sanatate`

| miruna3034 a răspuns:

Sa fiu cu baiatul pe care il plac. love struck