| superdemi a întrebat:

Cine credeti ca e pe locul intai dintre demi lovato selena gomez si miley cyrus? funda.

Răspuns Câştigător
| rockmeout a răspuns:

Se pare ca cea mai populara si de succes e Miley Cyrus.Are sute de milioane de vizualizari pe youtube, ma doare capul numai cand ma uit.Insa dupa mine, cea mai buna e Demi Lovato.happy

3 răspunsuri:
| Hikari a răspuns:

Buna.
Selena Gomez.

| Anonima264 a răspuns:

Cand eram mica credeam inainte ca Miley dar acum...nu ascult selena deci demi.

| Savin_Ana-Maria_1988 a răspuns:

Dupa mine SELENA GOMEZ este mult map"populara" decat celelalte... DEci selena gomez