| JohnnyS a întrebat:

Vorbeam prin mesaje la telefon si am dat din greeala pe "codificare", nu mi-a cerut sa bag niciun cod pentru a bloca conversatia cu persoana respectiva, iar acum daca vreau sa intru in acea conversatie imi cere parola.ce fac?

3 răspunsuri:
| JohnnyS explică:

Am incercat dar ca sa fie stearsa trebuie sa bag parola
.

| pitikDEn a răspuns (pentru JohnnyS):

Ei deaici nu mai stiu ce sa zic du-te la Orange sau de unde l-ai luat.
Sau daca nu ai ceva important in telefon jocuri sau ceva reseteaza-l dar putin probabil ca functioneaza, sau s-ar putea.

| pitikDEn a răspuns:

Sterge conversatia si incepe una noua cu aceeasi persoana. (categoric ca nu o sa stii ultimul mesaj primit dar..mai poti intreba odata) sper sa fi fost de ajutor