| anonim_4396 a întrebat:

Vreau cele mai emotionante povesti despre primul >sarut!::X:*:*

Răspuns Câştigător
| Sakira200 a răspuns:

Eram o copila aveam varsta de 13 ani,era o vara caluduroasa,am intilnit un baiat cu care eram prieteni,doar prieteni,apoi peste un timp am tot esit,apoi am decis sa fim impreuna,si la a treia intilnire,cind ma conducea acasa neam oprit sa-mi iau ramas bun,atunci el ma saruta,logic era primul meu sarut asa ca am ramas in soc pe citeva clipe,apoi mi-am revenit l-am sarutat si eu si chiar in momentul ala a inceput sa ploua, era asa frumos, el ma ridicat in brate spuninndumi ca sint cea mai frumoasa persoana pentru el :* uite asa