| RainbowSunshine a întrebat:

Cum a fost primul sarut?
Prima * Iubire *. vreau povesti si experiente frumoase!
dau fondita! Pupici.

Răspuns Câştigător
| famrussu a răspuns:

Sa povestesc si eu experienta mea happy
Ca primul sarut o fost cu verisoara mea...mi se pare o prostie da nah, e adevarat happy
Aveam vreo 12 ani acuma am 17...mam dus in vizita la ea vreo cateva zile.neam mai jucat una alta. Dupa un timp parintii ei au fost pleacati la plimbare iar eu statiam si ma uitam la televizor, o venit vara si so oprit si so uitat la mine, so apropiat de mine si m-a sarutat vreo cateva secunde.
Eu ca un prostut nu mi-am dat seama (ca e vara) am zis sa o sarut si eu laughing)
si am sarutat-o eu de 2 ori.
Noapte am dormit amandoi in aceeasi pat si mi so parut ca am sarutat-o toata noaptea nu stiu de ce. Sper ca parintii ei nu stiu de asta big grin
Dar ce sa zic cateodata ma bantuie gandul asta...si parca mi-e rusine fata de vara mea/sa facem una ca asta happy

| BadAngel3 a răspuns (pentru famrussu):

Ea cati ani avea?

P.S: Nu mi se pare ciudat. Se mai intampla....cred laughing

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Am fost un copil frumos. Cam pe clasa a 6-a.

| LoveSleep a răspuns:

N-am avut.
Te oferi?

| ubox7007 a răspuns:

Absent, 18 ani aici fara nici un sarutwinking

| Zorok a răspuns:

Primul meu sarut l-am avut acum 1 an la o petrecere la o cabana de valentine's day ne-am dus 8-9 baieti acolo si mai erau 10 fete mai mari(eu atunci aveam 14 ani iar fetele alea 15-16 ani) era o petrecere destul de mare, am iesit putin pe balcon unde era o fata de 15 ani foarte sexy smug, m-am dus langa ea si am zis:
-Buna cum ti se pare petrecerea?

-(nu mai tin minte dar a zis ceva de genul):e ok dar nu prea :/ (a trecut ceva timp de atunci)

Am tot luat-o la intrebari si am facut-o sa rada si etc.

M-a intrebat daca am iubita iar eu i-am zis ca nu

Dintr-o data m-a sarutat iar eu la fel a fost cea mai tare seara.

| LoveSleep a răspuns (pentru Zorok):

Îmi plac fanteziile tale. Cum mă abonez?

| Oana92 a răspuns (pentru Zorok):

Cabane si fete sexy... Am un deja-vu, VacaGrasa sigur e mandru de tine!