| jessikz0r a întrebat:

Vreau niste opinii sincere la o curiozitate de-a mea. Am cunoscut un baiat care, nu ca mi-a picat cu tronc, dar simt in adancul meu ca poate fi omul de care ma pot indragosti si care poate avea un rol initiatic in viata mea de acum inainte. Probleme sunt la parinti ca nu ma lasa cu el si la faptul ca el e dintr-o lume pe care eu,una,stiam ca exista doar in filme, mai exact, baiat rau... Ce sa ma fac? sa zic pas dinainte? sau sa ma avant cu riscu ca daca intru nu mai ies fara lacrimi multe si poate cu o imagine patata. Acum, voi ce-ati face? Sa intalniti tot ce v-ati dorit dintotdeauna si sa ramaneti, desigur, cu mai multe riscuri, sau sa va vedeti in continuare de drum, drum care ramane cam la fel. cu el tin sa spun ca mi-as schimba total toata viata si toate obiceiurile vechi... cred ca asta ma si sperie cel mai tare. Cine are o parere mai vasta, e liber sa o divulge si-n privat, va multumesc anticipat big grin

4 răspunsuri:
| SasukeCS2 a răspuns:

Ignora-l. In primul rand baietii rai (smecheri) nu au de gand sa se casatoreasca, sa faca copii cel putin nu acum, poate pe la 40 de ani, incolo. Acum cand sunt tineri, misiunea lor este sa "vaneze cat mai multe pasarici", sexul cu cat mai multe fete fiind iar un scop urias pentru ei.
In al doi-lea rand baietii rai din cate stiu eu fumeaza si bea. Alcoolul afecteaza grav creierul si o sa inceapa sa isi bata femeia, copii.
In al trei-lea rand si cel mai grav, nu o sa se opreasca doar la fumat si bautura, o sa inceapa sa traga si pe nas (iarba) si o sa ajunga asa www.youtube.com/watch?v=EV4Y6Pvkv3I

| tadina125 a răspuns:

Pas pentru binele tau. Acesti baieti nu vor ceva serios.Te vei amagi.

| Ungureanu90 a răspuns:

încearcă să eviți tipul acesta de băieți cum spui tu ''bad boys'' deoarece aceștia nu sunt în stare să întrețină o relație serioasă, de asta părinții tăi nu ar fi de acord niciodată, te-aș sfătui să te gândești de două-trei ori înainte să te îndragostești așa... ''la prima vedere''. Multă baftă.

| Alexalexuts250 a răspuns:

Pas. zic eu happy