| inteligenta a întrebat:

Sal, se poate indragosti un baiat de o fata pe mess? big grin

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Sa ii faca o impresie buna...da
sa se indragosteasca.nu
cel putin la mine...

3 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

In general lumea zice ca nu. Dar isi poate face o impresie atat de buna despre fata aceea si sa ii faca atat de multa placere sa vorbeasca cu ea, incat de acolo si pana la a se indragostii cu adevarat, nu trebuie decat sa se vada si fata in fata.
Deci eu zic ca da, se poate, dar nu o face toata lumea happy

| BellaSomerhalder a răspuns:

Da, doar daca ea este o forever alone girl, iar el un trist.

| andreyyya a răspuns:

Orice este posibil si de ce nu? Atunci cand vb cu cinava pe mess/facebook sau orice alt site de socializare iti este mult mai usor sa te deschizi decat fata in fata iar cei doi isi pot face o impresie ft buna(sau din contra nu ft buna, depinde de caz), totusi daca s-au imprietenit si au destul de mult incat sa se cunoasca cat de cat unul pe celalat, mai ramane sa se intalneasca fata in fata si daca le place ceea ce vad e sigura treabawinking