| EuTeIubescBa a întrebat:

Vreau sa devin mai frumoasa. 1. Sa slabesc 2. Sa imi fac parul altfel ( il am involumat si ondulat sad ) 3. Sa imi fac fata mai draguta
(Am 13 ani, 1.60-1.58 m, 55 kg )
Va rog imi puteti da niste idei cum asi putea face asta. Diete, freze, etc. Multumesc. Funda jjur :*

3 răspunsuri:
| nicoleee30 a răspuns:

In primul rand fata nu o poti schimba happy Dar o freza potrivita iti schimba total look-ul.Eu consider ca o freza cu breton e ff draguta.Iar la kg tale si inaltimea ta cred ca daca mai slebesti 5 kg este perfect. Dar la varsta ta nu ar trebui sa incepi cu dietele.Doar renunta la dulciuri, paine, mananca fara sare si zahar si fa sport.Cauta pe net niste exercitii ca sa le poti face in casa pentru ca vine iarna si e prea frig pentru sporturile in aer liber. Daca faci sport e cel mai bine:X! Sper ca ti-am fost de ajutor :*

| EuTeIubescBa explică (pentru nicoleee30):

Orice raspuns mi.e de mare ajutor :*

| IoIo11 a răspuns:

1. exercitii, 2.Nu stiiu, indreapta`l cu placa, 3.Paii te dai puutin cu creionu` pe la ochiwinking Sper sa te ajute cu cv :*... SUCCES!