| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi deschid al treilea ochi cu shilajit dar imi este frica sa nu ma duc in alta lume si sa nu mai stiu sa ma intorc :,))
Pentru cei cu ochiul deschis, imi puteti da cateva sfaturi inainte?

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

1. Concentrarea este cheia.
2. Dacă vezi ceva ce pare ireal, sa știi ca asa e, nu te lăsa tentat.
3. Dacă vezi ca nu poți azi, renunță înainte de a fi prea târziu, încerci mâine.
4. Daca te ispitește sa continui și nu ești sigur unde ajungi, retine incantatia asta (neapărat în timp ce ai aprinse 7 lumânări albe în jurul tau, 2 roșii-una la cap, alta la picioare, una albastra la picioare și una verde la cap); incantatia e: ahirlédus fentósmegur namájah kalamájah insíger(se citește inshigher) pelateréus vestigiús zoxérinal keiléxus bídivídimus (e formula care te trezește și îți arată calea de întoarcere, literele accentuate le pronunți mai apăsat)
5. În timp ce aprinzi lumânările zici:
- pentru cele albe: galéntuium inimórum clé abigus kalamatóu pokasum furigo(vezi sa o rostești încet ca la ultimul cuvânt sa aprinzi ultima lumânare)
- pentru cele roșii: aka asu
- pentru cea albastra: jokezu aoo
- pentru cea verde:mirirum vegetus miá
6. In timpul asta te închizi în camera și îți pui căștile sau dopuri în urechi ca sa nu te deranjeze nimeni și nimic.
7. Neapărat sa ai în mana o floare de lotus, pe care ți-o pui pe piept.
8. Nu mănânci sau bei nimic dimineața, la prânz și seara și abia noaptea la miezul nopții te apuci să-ți deschizi ochiul ca atunci se deschid și portalurile interioare și ai șanse mai mari de reușită.
9. Nu faci sex, lăbuța sau sa te uiți la pôrn cu minim o săptămână înainte ca să-ți păstrezi portalurile pure.
10. Neapărat sa fi gol, întins pe jos, fără vreun material care să-ți atingă pielea, nici măcar covor ca îți perturba simțul tactil și implicit sistemul nervos și creierul și nu mai ești complet concentrat.

| 1997A a răspuns (pentru Catrice):

Ce fac drogurile din copii ăștia păcat

| Catrice a răspuns (pentru 1997A):

Ce ai fumat boss? Da și mie