| LupulTurbat a întrebat:

Vreau sa-mi spuneti cateva statusuri 2 triste si 2 de care vreti voi! dau Funda + vot!

2 răspunsuri:
| dragutsza99 a răspuns:

Triste:
1.Dar pana sa inchizi ochii te mai gandesti putin la el.O lacrima iti ajunge pe obraz dar fara tel
2.Cand viata ti se pare grea si vrei sa reusesti, trei lucruri trebuie sa stii:
sa crezi, sa lupti si sa iubesti.

Oarecare:
1.Ce ai Papusi0O de Te uitzY asiA la Mne'? AhA,.Da stiu teAma de sinE kA Sunt' Mai BunA ca' Tne'.
2.Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti.

| nicolaeShutaru a răspuns:

Trist : Sunt fericit! DND! care vhreti veb 1 euro pe romtelecom!