| maya2010 a întrebat:

Vreau sa va povestesc ce mi s-a intamplat si va rog sa nu radeti de mine. Acum cateva zile mama mea s-a intors din Italia. Nu am avut niciodata o relatie stransa cu ea, fiind mereu plecata, dar nici una proasta. De cand a plecat ea eu locuiesc cu bunicii.
Sambata seara am fost la o petrecere si m-am intors mai tarziu de ora 12 si m-am hotarat sa intru pe geam(stam la casa si pe hol avem mereu un geam deschis) ca sa nu fac zgomot. Am mai procedat asa si inainte si bunicii nu au auzit niciodata. Dar de data asta mama ma astepta in camera mea. A inceput sa ma certe si sa imi zica lucruri de genul: La ora asta se vine acasa? Cum iti permiti la 15 ani sa vii dupa miezul noptii? Nu se poate asa ceva, intinde-te pe pat si da-ti pantalonii jos,, Normal ca m-am impotrivit, dar am vazut ca nu am cum sa scap, nu voia de loc sa ma lase in pace,, Pana ma intorc sa fi la pielea goala,,. A iesit din camera si pana la urma mi-am dat blugii si chilotii jos si m-am intins pe burta pe pat, sperand ca o sa imi dea cateva palme si sa ma lase in pace. Dar m-am ingrozit cand am vazut ca venise cu o curea, a facut-o bucla si m-a batut aproape o jumatate de ora. Partea rea a fost ca statea si ea pe pat si ma imobilizase, eram ca si legata. A fost oribil plangeam si o rugam sa termine. Cand m-a lasat sa ma ridic am inceput sa tip(de nervi si durere) la ea ca a venit acum din Italia(a stat 6 ani) si vrea sa ma educe pe mine si ca nu are nici un drept asupra mea. Apoi m-am scapat si i-am zis ca e nebuna. Atunci a iesit din camera(credeam ca s-a terminat), dar s-a intors cu o nuia(nici nu stiu de unde o scosese asa repede poate era pregatita dinainte sa vin) si m-a pus sa ma intind iar pe pat, eu nu am vrut si a,, tras,, de mine pana am ajuns iar la fundul gol si m-am batut iar. Durea mult mai tare cu nuiaua si dupa vreo 15 min m-a lasat sa ma ridic. Plangeam ingrozitor dar de dara asta nu am zis nimic de frica. Mi-a zis ca o sa mai patesc asa de fiecare data cand nu e multumita de mine. Acum este plecata la niste rude (nu le-a mai vazut de mult daca a venit de curand) dar a zis ca vrea sa vada carnetul de note cand se intoarce sau daca nu i-l arat merge la scoala. Eu nu am note foarte bune, por zice chiar proaste si imi e tare frica de ce voi pati si acum ma ustura si am urme de curea si nuiele.
Are dreptul sa imi faca asa ceva? Voua vi s-a intamplat sa va bata parintii la fundul gol la 14 ani jumatate? Cum sa fac sa mai iau din durere si ce sa fac sa nu ma mai bata.

31 răspunsuri:
| IvanClaudiaNicoleta a răspuns (pentru 666668):

Și eu luam bataie de la părinții la fund.Cand aveam 4 ani mami îmi ridica fustița în cap și ma bătea cu palma apoi seara la fundul gol cu cureau ma bătea tata. Apoi pe la 7 ani luam bataie la fundul gol cu cureaua de la tata și doua palme la fundul gol de la mama. Apoi la 10 ani când veneam de la școală tata îmi dădea chiloți jos și ma bătea cu cureaua și apoi seara înainte de culcare luam bataie la fundul gol de la mama. Apoi pe la 14 ani când veneam de la școală tata îmi dădea chiloți jos și ma bătea cu cureau. Apoi seara mami ma bătea la fundul gol cu palma, Apoi la 18 ani începeam sa ma îmbrac în pantaloni de piele și veneam târziu de la discoteca tata ma trântit în pat și mi-a dat pantaloni din piele pana la genunchi și chiloți de jumătate și mi-a tras vreo 40 de ori curele la fund. Apoi mi-am luat pantaloni de piele pe mine și a venit mami cu sucitorul și asa cu pantaloni de piele pe mine ma bătut timp de 1 ora. Apoi la 20 de ani stăteam tot cu părinți doar ca ma trezeam la lucru la 5 dimineața și îmi puneam pantaloni de piele și a venit tata în camera mea a scos cureaua ma bătut prin pantaloni de piele jumate de oApoi ra apoi mi-a dat pantaloni jos de tot și chiloți și mia mai dat 30 de curele la fund. Apoi
m-a trimis la lucru bine inteles ca am întârziat la lucru. Apoi pe la 26 de ani dimineața ma trezeam la lucru îmi puneam pantaloni de piele și a venit tata și a zis fain pantaloni tai de piele cear fi sa încercăm cureaua pe fundul tău sa vedem cum suna. Apoi a scos cureaua ma trantit pe pat și m-a lovit cu cureaua pana a numărat la 30. Apoi m-a trimis la lucru.Cand am venit de la lucru la 3 ma așteptat în camera și tata m-a pus pe burta în bratele lui și mi-a tras vreo 80 de palme la fund prin pantaloni de piele. Apoi seara a venit la mine în camera mami și mi-a dat 10 palme la fund prin pantaloni de piele. Apoj când am făcut 30 de ani înainte sa ma mut cu barbatul meu tata a venit în camera mea și mi-a dat pantaloni de piele jos și chilotii și mi-a dat 90 de palmi la fund. Apoj mi-a luat pantaloni de piele pe mine și am trântit usa si m-am mutat cu barbatul meu.Dar surpriza seara când am întrat pe usa barbatul meu îmi zice ce pantaloni frumoși de piele ai și ma trântit pe pat pe burta și s-a scos cureaua și mi-a tras vreo jumate de ora bataie la fund prin pantaloni de piele. Apoi noaptea pe la vreo doua îmi pun pantaloni de piele sa merg la baie și când vin de la baie barbatul meu ma strânge în brate și își cere iertare. Apoi îl iert. Apoi a doua zi înainte sa merg la lucru îmi pun pantaloni de piele și el își scoate cureaua și îmi trage vreo 200 de ori. Apoi merg la lucru. Apoi pe la 35 de ani barbatul meu în fiecare dimineață îmi da 50 de palme la fund prin pantaloni de piele. Apoi în fiecare seara îl aștept cu fundul în sus îmbrăcată în pantaloni de piele și ii dau sucitorul și ii spun rupel pe fundul meu merit bataie. Apoi el ia sucitorul și timp de o ora ma bate la fund prin pantaloni de piele.Si acum în prezent ne înțeleg perfect ma mai bate la fund prin pantaloni de piele dar mam obișnuit și îmi place.Cand nu ma bate la fund ii cer eu sa o facă.Si de atunci ador sa îmi iau porția dubla de bataie la fund prin pantaloni de piele.