| diadede a întrebat:

Vreau si eu nise mesaje de multumire pentru un cadou primit din partea iubitului... ceva original si foarte frumos :* :* :*

3 răspunsuri:
| Auslesse a răspuns:

Daca vrei ceva original, ar trebui sa gasesti tu niste cuvinte frumoase pentru a-i scrie mesajul. ceva original inseamna sa vina de la tine, nu de la altii!
happy

| Wøodenpints a răspuns:

Vrei ceva original...de la alții?

| Danysan a răspuns:

Tu il cunosti mai bine si sti ce fel de caracter e laughing. Poate nu ai plac multe cuvinte siropoase. Conteaza sa ai spui ce simti tu sincer si sa o faci din Suflet!