| Yrissssss a întrebat:

Vreau si eu o reteta de slabit dar sa nu fie costisitoare dau funda multumesc

Răspuns Câştigător
| laura81 a răspuns:

Uite un articol care te poate ajuta: http://ideipentrufemei.blogspot.ro/......stile.html

| Yrissssss explică (pentru laura81):

Sti cumva daca chiar functioneaza>articolul este ok l-am citit am sa incer sa il urmez mersi

| laura81 a răspuns (pentru Yrissssss):

Eu am slabit asa 37 de kg in aproximativ 18 luni. Conteaza doar sa nu faci excese si sa renunti la o buna parte "rontaieli". Eu nici nu am prea facut miscare...cred ca as fi avur rezultate mult mai bune happy

| Yrissssss explică (pentru laura81):

Trimite-mi un mesaj si punemi cum exact ai slabit? ai urmat videoclipurile acelea

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să înveți să mănânci și să faci și multă mișcare pentru arderea caloriilor!
http://calorii.oneden.com/
Cu plăcere!
Pa, pa.

| Maly5551 a răspuns:

Cea mai eficienta metoda de a slabi este cura de slabire a lui Mihaela Borcea. O matusa a folosit aceasta reteta timp de trei saptamani si a reusit sa-si scoata inelul de logodna (nu l-a mai scos de 10 ani).

Cura aceea e asa:
Din doi litri apa, 1/2 kg bors, 7 lingurite miere si zeama de la o lamaie, se face un amestec ce se bea pe parcursul intregii zile

Funda?