| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu, sa imi fac un jurnal manual, destul de simplu si cu imaginatie, in fine cum il fac?

Răspuns Câştigător
| BadCliché a răspuns:

Heii love27butterflys! happy
1)pentru inceput ia-ti un caiet simplu, fara linii, fara patratele. Simplu!
2)sa zicem ca a fost ziua ta si vrei sa scrii asta. poti sa faci pe marginea paginii desene cu lumanari,torturi,prietenii tai,sa pui poze,iar la mijloc sa scrii ce s-a intamplat, cum a fost, etc.
3) daca caietelul nu e cu cheita sau ceva cu care sa il legi, fai gauri cu un capsator si infasoara o panglica pe acolo.
4) daca ai loc, poti sa lipesti poze si sa faci desene pe copertile acesteia.

Bafta si spor la imaginatie :*

1 răspuns:
| love27butterflys a răspuns:

Mersi mult oanagreen