| Beybi a întrebat:

Vreau si eu status pentru prieteni adevarati si prieteni falsi:*va rog

Răspuns Câştigător
| oannabomboana a răspuns:

Unul care sa defineasca ambele categori de prieteni :
1.Atunci cand vei pierde o batalie, un prieten adevarat iti spune "lupta pentru ceea ce vrei", iar unul fals "n-are rost".
2.Relatia de prietenie dintre doua persoane, este ca relatia dintre mana si ochii. Cand ochii plang, mana le sterge lacrimile, iar cand mana se loveste, ochii plang.
3. Fereste-ma Doamne de prieteni ca de dusmani ma feresc singur.