| Mady24365768 a întrebat:

puppy dog eyes
O prietena de-a mea(printre cele mai bune) este acum cu fostul meu iubit.sad
Si vreau si eu niste statusuri pentru asta.
Si mai vreau niste statusuri pentru tarfe.
Ma scuzati de limbaj.straight face
Fundita!:Xpuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| DennySa660 a răspuns:

De ce fac mai mult rau decat bine? Pentru ca nu pot sa fiu buna cand ei sunt jigodii cu mine
Am primit palme, acum dau pumni inapoi.
Stiu ca o ai pe aia. dar stii ceva? Chiar nu-mi pasa! Poti s-o minti putin si s-o lasi dracu acasa!:*
• Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju
Pareti frumoase, aproape culte.atat de proaste si din ce in ce mai multe.

2 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Nu rezolvi nimic dacă îţi pui statusuri de tristeţe pe messenger/facebook.

| Mady24365768 explică (pentru FemeiaPisică):

Da,dar nu inteleg de ce a facut asta!:@