Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2756615intrebari
Cupio.ro
Ultimele intrebari
Kurtmann
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
18 Sep
SATI 271.795AFISARI
142.744VIZITE
128.153V. UNICI
18 Ianuarie 2011
Ls intreaba:

Vreau si eu statusuri ura si razbunare:X

[funsitsaa]

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    18 Ianuarie 2011 17:07
    Girl a răspuns:
  • 6 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 18 Ianuarie 2011 16:57
    Shake a răspuns:
    Nu incerka sa ma schimbi ~nai sa reusesti ~ mai bine incearca sa te obisnuiesti [:X]

*Este treaba Mea Pe cine iubesc.Este treaba mea cu Cine Vorbesk.Crede-ma,Nu ma Intereseaza Ce vrei sa-mi Spui nu Prea Conteaza

*"Vezi tu scumpo, o fi stat si cu tine...stiu...stiu si ca poate a ars`o cu altele. Dar el are o fata.si pentru el, fetita lui e cea mai importanta.

*O singura privire; Si e de ajuns ca ea sa devina; O dureroasa amintire

* Nu ma crezi in stare? nici O problema.Nu ma cred nici eO. da` fereshte`te de ziua in care O sa prind tupeu

*""Poate intr'o zi ai sa vezi...ca n-ai stiut sa ma apreciezi.si vei vrea sa te intorci la mine. dar atunci am sa fiu prea departe de tine

*sunt fata de pus in rama nu ca orice panarama

**si uite asa. special pentru tine.ca sa vezi ca mi-e mult mai bine fara tine langa mine

*nu stiu cum sa-ti explic. dar vorbele tale. NU ma ating"/

*Te crezi in stare sa ma poti judeca? Incearca… dar mai intai fa o analiza avand ca subiect de studiu persoana ta

*Ma uit la 'el' si nu`mi pasa. Poate ar fi fost altfel daca ar fi stiut sa ma iubeasca

*zambetul inocent de pe fata mea sterge zambetul fals de pe fata ta

*fata de ceilalti esti mai aparte si`ti voi intinde mana doar ca sa te dau la o parte

*are impresia ca eu stau sa il astept... dar de fapt eu ma indepartez incet...se uita atent.ma priveste cu regret,, asupra mea numai are nici un efect

*unii pot sa uite ce ai facut pentru ei... ce le-ai spus... dar niciodata ce i`ai facut sa simta

*"Razbunarea cea mai crunta este cand dusmanul tau e silit sa recunoasca ca TU esti mai bun si el e mai rau!

**Unii oameni cred gresit ca opusul dragostei este ura, cand de fapt este

indiferenta! "

*de cate ori ma vei privi cu ura si manie de atatea ori iti voi zambi cu multa simpatie

**uiTa`te atent nu insistent priveste dAr nu aTinge tE pot respinge! viseaza. doreste! Dar In realitate Nu Ma Poti AtIngE!

*. Ma inVidieZi'. InceaRca Sa fII maI buN daca potZs'. Nu iti plAce' cum ma imbRac.Nu te ...
  • 18 Ianuarie 2011 16:37
    LoveJames a răspuns:
    *va veni timpul cand o sa vorbim din nou, eu o sa rad de multe iar tie o sa iti para rau
    *Ceea Ce esti Tu, eu Pot fi Oricand, Dar ce Sunt Eu, tu Nu Vei putea Fi Niciodata
    *cand am fost cu tine m-am simtit bine acum ca ai plecat ma simt minunat
    *cand m-ai avut.nu m-ai vrut.si cand nu ma ai.ma vrei.
    *CaRaCtErUl tAu nAsHpEt ma InSpIrA Sa`ti dAu jEt
    *baieti ca tine gasesc si in recycle bin dar fete ca mine nici pe google
    *Sa Nu creZi ca nu sunt in sTare sa tZin paSuL kHu tine
    Sa Nu KreZi ca inDiFeRentZa Ta ma poate scHimBa.
    Eu Nu sunt` REA sunt doar Cha sHji` tine`
    *nu stiu cum sa-ti explic. dar vorbele tale. NU ma ating"/
    *Te crezi in stare sa ma poti judeca? Incearca… dar mai intai fa o analiza avand ca subiect de studiu persoana ta
    *Ma uit la 'el' si nu`mi pasa. Poate ar fi fost altfel daca ar fi stiut sa ma iubeasca
    *zambetul inocent de pe fata mea sterge zambetul fals de pe fata ta
    *fata de ceilalti esti mai aparte si`ti voi intinde mana doar ca sa te dau la o parte
    *are impresia ca eu stau sa il astept... dar de fapt eu ma indepartez incet...se uita atent.ma priveste cu regret,, asupra mea numai are nici un efect
    *unii pot sa uite ce ai facut pentru ei... ce le-ai spus... dar niciodata ce i`ai facut sa simta
    *"Razbunarea cea mai crunta este cand dusmanul tau e silit sa recunoasca ca TU esti mai bun si el e mai rau!
    **Unii oameni cred gresit ca opusul dragostei este ura, cand de fapt este
    indiferenta! "
    *Este treaba Mea Pe cine iubesc.Este treaba mea cu Cine Vorbesk.Crede-ma,Nu ma Intereseaza Ce vrei sa-mi Spui nu Prea Conteaza
    *"Vezi tu scumpo, o fi stat si cu tine...stiu...stiu si ca poate a ars`o cu altele. Dar el are o fata.si pentru el, fetita lui e cea mai importanta.
  • 18 Ianuarie 2011 16:47
    Birdy a răspuns:
    Uite cum sa jignesti fara sa injuri:
    → Imi vine sa iti sparg dintii, dar de ce sa te fac sa arati mai bine?~

→ Orice asemanare dintre tine si o fiinta umana este pura intamplare!~

→ Esti mereu asa de prost sau azi e o ocazie speciala?~

→ Ce parere ai despre specia mea umana?~

→ Maicata a avut copii care au trait?~

→ Parintii tai te-au rugat vreodata sa fugi de acasa?~

→ Scoate-ti masca de pe fata, nu crezi ca e cam devreme pentru Halloween?~

→ Daca a-si avea o fata ca a ta, mi-asi da in judecata parintii!~

→ Continua sa vorbesti, poate ai sa spui si tu vreodata ceva interesant!~

→ Nu-i asa ca iubesti natura, in ciuda ceea ce ti-a facut tie?~

→ Nu incerca sa gandesti, ti-ar putea imprastia creierul!~

→ Esti cunoscut ca un miracol al umorului. Cand vei fi tu haios, va fi un miracol!~

→ Esti dovada vie ca o persoana poate trai fara creier!~

→ Esti asa de scund, ca daca incepe sa ploua tu vei fi mereu ultimul care afla.~

→ Uite 1000 de lei. Suna-ti toti prietenii si sa imi dai restul`!~

→ Cum de esti aici? Credeam ca la Zoo inchide noaptea!~
  • 7 Decembrie 2011 22:09
    Daniels89 a răspuns:
    Hmm,de astazi o sa fiu mai rau, prim-ul buzz primit aiurea rezulta un mare IGNORE, partea simpla iar partea complicata cred ca nu ai vrea sa o sti!
  • 15 Noiembrie 2012 14:53
    DeeaBlondysh a răspuns:
    Sper sa iti placa asta smug
    Iti fac cadou un Red Bull, asa.o sa te duci la dracu zburand! :devil)
  • 20 Iunie 2012 12:26
    Sa nu crezi ca ma poti schimba...asta este stiu ca ai vrea sa fii ca mine, sunt rolul pe care tu nu poti sa-l interpretezi!tongue