| doriiy a întrebat:

Vreau un banc bunnn! funda pentru cel mai bun

Răspuns Câştigător
| Static a răspuns:

Uite aici: Era o veverita si bursucu a rapito, trece o zi si veverita se intoarce acasa la sotul ei ciufulita ca vaide ea, sotul ei zice: Da' unde ai fost?!, ea: M-a prins bursucu si m-a violat 3 zile la rand!
Pai lipsesti de doar o zi, zice bursuc. dar ea: pai am venit sa-mi iau lucrurile si ma duc inapoi laughing. fundita? big grin

6 răspunsuri:
| TeooTeo a răspuns:

1.)Doua blonde hotarasc sa mearga in padure sa-si caute un brad de Craciun.
Dupa cateva ore de cautare, una dintre ele ii spune celeilalte:
- Asa nu mai merge! Eu propun sa luam primul brad care il gasim… indiferent daca are globuri sau nu!
2.)Ioane, cumparatu-ti-ai masina?
- Cumparat, ma Gheo!
- Ce culoare?
- Pai ma Gheo, ai vazut ceriul la apusu’ soarelui?
- Vazut-am!
- E, tot ase ii, numa’ ca verde.

| catalin188 a răspuns:

Doi proaspat casatoriti ajung de comun acord sa nu fie gelosi.Si ori de cate ori unul din ei il/o inseala sa puna in secret un bob de fasole intr-un vas iar la batrinete sa scoata vasele si sa vada cine a fost mai fidel.
Zis si facut.
Pe la 80 de ani mosu zice...
- Mai m...ere cred ca ar fi timpul sa scoatem vasele sa vad si eu de cite ori mai inselat pina scum.
- Bine, cum zici tu.
Mosu...
- Uite in vas am 7 boabe de fasole. Tu?
Baba...
- Eu am gresit mai mult. Am 18 boabe.
Mosu...
- Ei..., nu-i chiar asa mult.
Baba...
- Da, dar iti mai aduci aminte de cate ori ai mancat fasole?

| ahahhah a răspuns:

Un apel telefonic la o agentie de turism.
- Faceti excursii in Egipt?
- Da, desigur…
- Spuneti-mi, va rog, ce statiuni balneare sunt acolo?
- Sharm-eli, Hurgada, Taba, Nuvelba…
- Stop…Nuvelba. Nuvelba e bine!
- Cand doriti sa plecati?
- A, nu, nu plecam. Noi doar rezolvam integrame…

| AnduZy a răspuns:

Un sofer gonea cu 150 km/ora. Vede girofarul unei masini de politie in oglinda si accelereaza. Dupa o vreme, vede ca nu poate scapa de politist si trage pe dreapta. Politistul ii spune:

- Am avut o zi groaznica si vreau sa ajung acasa. Dar mi-a placut urmarirea. Asa ca zi-mi o scuza buna si te las sa pleci.

- Acum trei saptamani, nevasta-mea a fugit cu un politist, zice soferul. Cand te-am vazut in spate, am crezut ca vrei sa mi-o aduci inapoi.

| EuAli a răspuns:

Furnica facea dragoste cu un elefant.SI apoi, furnica s-a plans ca trebuie toata viata sa faca groapa lui.

P.S.Cam scurt dar speri sa prinzi poanta, si bineinteles sa razi big grin

| SaintJimmy a răspuns:

Uită-te în oglindă *gimme stupid*