| Biencutika1488 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste nume frumoase de >fetebig grin< :*:*. Dau fundita:Xlove struck Multumesc big grin:*:*:*.

Răspuns Câştigător
| nimiiiiiic a răspuns:

Katherina, Sorina, Giulia, Diana, Adnana, Silvia, Carina day dreaming.

4 răspunsuri:
| Anon352 a răspuns:

Paula,Bianca,Diana,Irina,Mara,Sabina,Andrada,Clara,Magdalena.depinde de gusturibig grin

| ema020889 a răspuns:

Arina, raluca,ema, flori (florentina), andrada, kristina, mirela, nicoleta, crina, felicia, karina, amalia, ada, adela, adelina, afrodita, alessia, vanessa, ala, anca, aniela, eva, selena, bianca, beatrice!

| NoNameNoName a răspuns:

Sorina,Roberta,Kasandra,Raluca,Emilia,Bianca,Ana,Maria,Ana-maria, Alexandra, Liliana, Madalina, Florentina, Adelina, Rebeca, Eva, Romina, Ruxandra, Mariana, Laura, Radmila, Svetlana, Stanislava, Emily, Eliza, Helen, Elena, Vanessa, Giulia, Sofia etc... Sper sa ti-am fost de ajutor!

| simonicasexygirl a răspuns:

Fiecare cu ce nume ii place. Mie imi place:Simoma, diana(didi), Ema, Dori, Larisa, Cami, etc