| hhhdd a întrebat:

[dau fundita:X:X]Intrebare pentru fete.happyCe cupa purtati la sutien si de unde va luati sutienele? Sunt comode?(ziceti-mi un nume de magazinbig grin)
Multumesc.kiss

Răspuns Câştigător
| G a răspuns:

75B. si recomand magazinele gen jolidon, ani's, astea din malluri. chiar daca dai cateva zeci de lei pe un sutien, sunt f bune si tin, spre deosebire de alea no-name de 5 lei de la toate tonetele si dughenele, care se strica repede, ba li se rupe o bretea, ba le ies balenele (daca sunt din alea cu push-up), ba li se deformeaza buretele etc. si nici nu au masura scrisa ca lumea pe eticheta laughing (am asa un sutien, in loc sa scrie de ex. 75B scrie ceva gen 32/70).

3 răspunsuri:
| Choco a răspuns:

Pai eu am 75B si da sun comode daca daca sunt purtate mult timp. adica d dimineata pana seara sa zicem, cand il dai jos te km dor sanii... un nume de magazin nu stiu sa iti zic. eu de obicei din malluri imi iau sutienele

| supergeniu a răspuns:

Iti spun de unde ia sora mea. cumpara de la After me... e un magazin mic langa noi si zice ca sunt comode. acum nu stiu ce sa cred big grin

| iulia_2767 a răspuns:

Si eu am tot 75 b se gasesc cam la orice magazin de lenjerie intima si chiar si de haine.Sunt multe culori, multe modele chestia e sa iti iei unul comod. Succes! :*