| ionuk1999 a întrebat:

Am 14 ani si as vrea sa fac niste bani de buzunar. Ma gandeam ca as putea traduce sau da meditatii din moment ce am note bune. big grin

4 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Asigura-te ca esti f. priceputa la asa ceva, inainte sa dai meditatii. Pentru ca daca oamenii nu o sa fie multumiti de serviciile tale, atunci n-o sa fie de bine si o sa-ti pierzi clientii.

| IsabelaIssa a răspuns:

Daca vrei sa faci un ban in plus, poti sa vinzi diverse lucruri si iti iei un comision din asta. Lasa-mi un mesaj daca esti interesata.

| VadTot a răspuns:

Scuza mi indiscretia. Dar pentru ce ai nevoie de bani de buzunar la 14 ani?

| Radu284 a răspuns:

Traduceri din ce limba in ce limba?
Si meditatii la ce, si cui?