| annessyas_3432 a întrebat:

Am 17 ani si as vrea sa imi gasesc de munca dar nu stiu unde happyin ce domeniu imi da-ti o idee?

Răspuns Câştigător
| hellokityy a răspuns:

Ai putea sa te angajezi la o patiserie sau pizzarie, cred ca poti lucra de la varsta asta nu stiu ce sa zic, sau ai mai putea sa lucrezi ca ospatarita intr-un restaurant. Sper sa-ti fii fost de ajutor!:*:*

4 răspunsuri:
| bianca a răspuns:

La 17 ani domeniul perfect sunt cosmeticele nu?

ca reprezentant avon castigi bani si cadouri

uite programul motivational pentru noii reprezentanti
http://avon-romania1.blogspot.com/search/label/2.Reprezentant

iti las adresa mea de mail : avonromania1@yahoo.com

nu o sa regreti!

http://avon-romania1.blogspot.com/

| buhaha a răspuns:

Buna eu sunt din bucuresti si sunt lider avon daca vrei sa te inscrii te astept in echipa mea.da-mi add si vb buha_andreea86@yahoo.com

| octaviusz a răspuns:

Buna! o idee ar fi sa distribui produse cosmetice de la oriflame.Se castiga destul de bine si te poti inscrie de la 16 ani.contacteaza-ma la gabor_camy@yahoo.com pentru detalii.NU te costa nimic inscrierea.

| ღAndrutzaღ a răspuns:

Gandeste-te ce domeniu iti place si apoi cauta.