| Evelinmariaa a întrebat:

Am 17 ani si as vrea sa muncesc undeva dupa ce termin orele. Imi puteți spune niste locuri va rog? Doar in Iasi

3 răspunsuri:
| katy a răspuns:

O propunere de promovare online daca te intereseaza : CAUTAM colaboratori, Operator PC online ( de acasa )
Program recomandat : 3 ore zilnic
Contract legal, venituri suplimentare motivante, scrisoare de recomandare!
Informatii COMPLETE si CORECTE despre proiect!
Important ca oamenii să stie absolut totul despre proiect, iar asta NU se poate realiza prin câteva fraze scurte si citite rapid!
Aici este vorba despre foarte multe informatii si din această cauză ele sunt împărtite în mai multe lectii si oferite tuturor în mod gradat, sistematic, NUMAI pe email!
Lectiile va arata cum sa realizati profituri in acest proiect!
Acest proiect vizează piata americană a cărtilor electronice si se poate lucra de oriunde din tară si din străinătate.
Pentru a primii mai multe detalii, trimiteti PROIECT la adresa de email:
katy_aghapi@yahoo.com

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pe la hipermarketuri happy

| Pandhoraa a răspuns:

Poti lucra de acasa ca operator interviu asistat de calculator
http://www.mercury.ro/field-interviewers-other-collaborators/operator-cati/
stabilesti de la inceput vate ore poti lucra pe zi, e cu contract de munca, totul e serios