| vaniokmd a întrebat:

Am 20 de ani si as dori sa devin broker, cine ma poate ajuta?

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Broker de asigurari, broker care joaca pe bursa de valori? banuiesc ca o facultate de stiinte economice te-ar ajuta si niste relatii in domeniu...

| vaniokmd explică (pentru BiuL):

Sunt clasa a 12-a la un colegiu de economie din Bucuresti, am o pasiune pentru economie, stiu cate ceva in domeniul economiei, am ajuns si la olimpiada municipala de economie, insa nu stiu cum se joaca la bursa

Răspuns utilizator avertizat
| catalinrapo a răspuns:

Daca vrei broker de asigurari, ia legatura cu mine catalin_raportaru@yahoo.com

zi zi buna