| Patriciu_Eduard_1997 a întrebat:

Am 3 zile de cand am dat comanda la un telefon pe eMAG si inca nu au venit sa o livreze... De ce nu o mai livreaza?

Răspuns Câştigător
| FlameNight a răspuns:

1) saracii de ei mai ales acum ca e black friday au o multime de comenzi ce trebuie livrate
2)prin email posta sau ce ti-au trimis trebuie sa scrie data sosori comenzi. Daca intarze asteapta cateva zile
Daca vezi ca nu mai vine suna-i...

| Patriciu_Eduard_1997 explică (pentru FlameNight):

I.as suna daca as sti nr lor

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand in mail ul de confirmare a comenzii scria data la care trebuie sa fie livrat. in al doilea rand ai prins perioada cu livrari de la comenzile de black friday... o sa dureze ceva

| Patriciu_Eduard_1997 explică (pentru suntserios):

Pai ziceau ca pe 26-11-2013. dar asta a fost acum 2 zile laughing

| Patriciu_Eduard_1997 explică (pentru suntserios):

Cam cat timp?

| Silviutzu_Mixatu_1958 a răspuns:

Contacteaza administratorul, si... daca ai comandat in perioada cu livrari multe deoarece a fost black friday.

| Patriciu_Eduard_1997 explică (pentru Silviutzu_Mixatu_1958):

Cum contactez administratorul?