| Jokers666 a întrebat:

Salut! Am dat si eu o comanda de un telefon de pe Emag si inca nu a venit comanda, sunt vreo 4 zile de cand am dat-o si ce pot sa fac?

13 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Depinde de orașul incare ești. Să suni la ei cu numărul comenzii.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar nu scrie un timp estimat de livrare?

| Jokers666 explică (pentru DoarBogdan):

Mi a estimat 2 3 august dar nu au venit in intervalul asta

| DoarBogdan a răspuns (pentru Jokers666):

Stiu ca si mie imi mai intarzia, pana la urma a venit. Daca trece saptamana si nu vine, poti suna la ei.

| Catrice a răspuns:

Azi e miercuri, a 3a zi din săptămâna...ai noroc dacă abia luni ți-au preluat comanda.

| Jokers666 explică (pentru Catrice):

Eu am dat comanda de pe 31 iulie

| Catrice a răspuns (pentru Jokers666):

Și? Tot abia luni au preluat-o.
Sau nu știai ca în weekend nici dracu nu lucrează?

| Jokers666 explică (pentru Catrice):

Na atunci cand trebuie sa imi vina comanda?

| Catrice a răspuns (pentru Jokers666):

Pana vineri... dacă n-ai primit mail ca ți-o preluat comanda, mai aștepți câteva zile, o săptămână.

| Jokers666 explică (pentru Catrice):

Pai na in mail spune ca e in curs de livrare

| Crescent a răspuns:

Si eu am dat o comanda acolo care nu se mai livra. Am trimis un mail la ei, si am vazut ca a ajutat.

| Fabianaa a răspuns:

Uita-te la setările contului tău, acolo vei vedea detalii despre comanda ta. Daca coletul a fost predat curierului curierului ar trebui sa îți estimeze o data în care trebuie livrata comanda. În general o comanda ca să fie livrata durează între 3-5 zile, dacă nu primești niciun mesaj de la curier în zilele următoare poți suna la sediul lor sa te ajute.

| Lauramee a răspuns:

Pai urmareste comanda in contul tau, vezi pe unde e si daca doresti ia legatura cu ei