| crystynyka12 a întrebat:

Am candidat sa fiu presedinte al comisiei de elvei la scoala si as dori sa imi impartasiti idei cum as putea convinge elevii sa ma voteze. ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| aaaa12345 a răspuns:

Pai fa niste cartonase micute dar viu colorate, oferele o bombonica, pe cartonas ca scrie numele elevului si dupa numele tau,
incearca sa te intelegi cu ei sa cumperi o punga de kipsuri si sa le dai silor

tot consta sa ii mituiesti

| aaaa12345 a răspuns:

TE implor funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu pui intrebari de genul asta aici, inseamna ca nu te descurci nici ca presedinte al comisiei de elevi (nu elvei)! Concluzia: mai bine nu te voteaza nimeni, e bine si pentru tine si pentru ei.

| crystynyka12 explică:

Mituri la asta m-am gandit