| Tileaga1 a întrebat:

Am făcut o comanda sâmbătă 05.11. 2022 pe un site de papuci snakit se numește, o comanda de 224€ și nu am primit niciun mail de confirmare, nu au niciun număr de contact, am intrat pe net sa caut recenzii și unii spun ca e spam, alții ca e okey și nu știu ce sa fac acum. Plata a fost făcut prin Revolut. Mă puteți ajuta cu o soluție?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Așteaptă, trebuie să vină și comanda ta

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Mai precis, care-i site-ul?

| Tileaga1 explică (pentru sierra1):

Sneakit.com
Am comandat o pereche de air jordan 1 mid Diamond shorts

| sierra1 a răspuns (pentru Tileaga1):

Acum e clar, scriseseși inițial "snakit". Pare ce e o fimă corectă cu sediul in Vienna.
I-ai plătit deja?

| Tileaga1 explică (pentru sierra1):

Da, doar plata cu cardul se putea și imediat după ce mi-au luat banii am primit un număr de comanda cu care nu pot face nimic …

| sierra1 a răspuns (pentru Tileaga1):

Așteaptă, trebuie să vină și comanda ta

| VoidEternal a răspuns:

Faptul că nu ai nicio confirmare de comanda nu e un semn bun. Când ai finalizat comanda ți s-a afișat vreun număr de comandă, ceva? Următorul pas e sa contactezi magazinul și să-i întrebi de comanda. Daca nu îți răspund, atunci clar a fost țeapă.

| Tileaga1 explică (pentru VoidEternal):

Am primit un număr de comanda cu care nu pot sa fac nimic …. Nu au număr de contact. Le-am trimis mail, le-am scris pe Instagram peste tot și nimeni nu îmi da niciun răspuns

| Anisa2 a răspuns:

Au venit in cele din urma?