| TheGoodDr a întrebat:

Am niste lucruri prin casa pe care vreau sa le vand online. Trebuie sa le impachetez eu sau le impacheteaza firma de curierat cand vine sa le ia? N-am mai vandut pana acum si nu stiu cum se procedeaza

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TheGoodDr explică (pentru Harfagre):

Pai si de unde iau cutiile dr impachetat? Si trebuie sa pun eu si eticheta, tot?

| Davidutz777 a răspuns (pentru TheGoodDr):

Depinde de dimensiunea lor. in orice caz. ele trebuie sa fie in stare perfecta., ai putea sa faci rost de niste cutii de carton. le lipești bine cu banda sau scotch, scrii pe fiecare cutie ce ai împachetat in ea și cam asta e!

Răspuns utilizator avertizat
| TheGoodDr explică (pentru Harfagre):

Si banii m-i trimite curierul in cont cand se achita sau trebuie sa ma duc la sediu sa îi iau?

Răspuns utilizator avertizat