| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare dilema am o suma de bani si nu stiu sigur in ce sa-i investesc!
1.In Tablouri?
2.In Vinuri?
Cine ma poate ajuta?

14 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

In tablouri.vand eu vre'o 2-3 din pinacoteca mea. rolling on the floor. bani sa ai.

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Investeste-o in bancawinking

| Roxett a răspuns:

Sincer? In chestiile de design (tablouri etc.) nu prea poti fi sigur pe criza.dar daca investesti in ceva legat de hrana sau cum ai sugerat chiar tu bauturi nu ai cum sa dai geswinking omul poate trai fara un tablou in casa dar tot trebuie sa puna cv pe masawinking Succes happy
funda? big grin

| Valentin55 a răspuns:

Ii poti investi in vinuri. Poti face o crama mare si frumoasawinking

| andy95summer a răspuns:

Mai degraba in vinuri, in vreme de criza nimeni nu da bani pe tablouri care nu fac nimica, in vinuri pentru ca:
1 toti consumam si este prin pricipalele bauturi folosite la petreceri, nunti, botezuri, etc deci 100% in vinuri dintre variantele tale, funda?

| LnT a răspuns:

Eu in locul tau m-as duce la curve de bani astia

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru LnT):

laughing))

| VadTot a răspuns (pentru LnT):

Sa mi cumpar una sau ce?

| sara18 a răspuns:

Fa-ti o asigurare de viatabig grin.Acestea sunt de mai multe tipuri, printre care si cu protectie si cu investitie

| Adrian_Ionescu_1981 a răspuns:

3. fonduri de investitii speciale

| VadTot a răspuns (pentru Adrian_Ionescu_1981):

Si despre riscuri ce imi poti spune?

| Adrian_Ionescu_1981 a răspuns (pentru VadTot):

Riscuri sunt oriune, in orice investesti, depinde pe ce perioada vrei sa-i tii, si depinde ce suma detii, pe termen mediu si lung sigur castigi, altfel lasa-te de investitii

| ady3600 a răspuns (pentru Adrian_Ionescu_1981):

In vinuri, e cea mai buna idee. Nu o sa regreti(cel putin pana termini vinul)

| mow400 a răspuns:

Buna ziua.Am eu o propunere buna pentru tine unde poti investi bani daca dorsti detalii suna-ma-0752061692 Ghita