| Usascartaie a întrebat:

Am primit un mail de la free lotto Cum ca as fi câștigat o suma de bani și mi au dat un cod pin format din 9 cifre ce pot face cu el?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Am primit si eu asa ceva in conditiile in care eu nu am jucat la free lotto. Cat crezi ca este de serios emailul primit?

| mihai69 a răspuns:

Poți cel mult să pierzi la astfel de șmecherii; bani, date personale etc. E alegerea ta dacă vrei să înghiți o momeală sau să fii liniștit, nedând atenție unor astfel de scheme.

| octav005 a răspuns:

Nu baga in seama toate prostiile, daca ai fii participat sigur te-ar fi sunat. nicedecum sa iti trimita email cu coduri, etc

| blackwolf906 a răspuns:

Daca nu ai participat e clar ca e fake si prin mailurile astea iti poti lua uneori virusi deci mare atentie!

| Usascartaie explică (pentru blackwolf906):

Prima data m.au pus sa aleg 6 numere...deci am jucat