| nikoletanicko a întrebat:

Am pui de bichon havanese din parinti cu pedigree in varsta de 6 saptamani negri.Pui mananca singuri.Pret 250 de lei

13 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Sigur sunt Bichon? pretul mi se pare super de iefintin! sau ai vrut sa spui $$?

| nikoletanicko explică (pentru VadTot):

Bichon..degeaba ii vand scumpi ca nu ii cumpara nimeni ...sunt lei

| VadTot a răspuns (pentru nikoletanicko):

De unde esti?
Sunt cvaccinati?

| nikoletanicko explică (pentru VadTot):

Iasi...pui au 5 saptamani jumatate nu ai cum sa le faci vaccinuri la varsta asta

| VadTot a răspuns (pentru nikoletanicko):

Mda ..nu stiam ce varsta au ok? Sincer ti as fi cumparat eu pe amandoi dar ..momentan nu am bani iar distanta dintre noi este destul de mare...Dar Cred ca daca te ai duce cu ei intr un targ sigur i ai vinde.chiar pe mai multi bani!

| nikoletanicko explică (pentru VadTot):

Dar tu unde stai?

| VadTot a răspuns (pentru nikoletanicko):

Eee Destul de departe de tine mai.
hai sa vb pe privat ok?

| nikoletanicko explică (pentru VadTot):

Ok

| AlinSUNT a răspuns:

Acesta nu e site de facut anunturihappy Dacă vrei să faci un anunţ du-te pe site-urile de făcut anunţurihappy

| mynameismada a răspuns (pentru AlinSUNT):

Exactwinking

| nikoletanicko explică (pentru AlinSUNT):

Am mai vazut anunturi ca ale mele...si tu vrei sa raspunzi la intrebari ca sa ai cele mai multe rasp

| AlinSUNT a răspuns (pentru nikoletanicko):

Nu chiar... Eu pe al tau l-am vazut asa ca tie ti-am spushappy

| nikoletanicko explică (pentru AlinSUNT):

Aaa..si nu vrei un catel?